MAKALE

Afyon Vestel Servisi

Afyon Vestel Servisi

Afyon Vestel Servisi

Afyon Vestel servisi olarak kurulum, montaj, onarım, tamir ve parça değişimi hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran beyaz eşyalarınızın performanslı çalışmaması ve bazı sorunların yaşanması durumunda servisimizi arayarak kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Yerinde yapılacak olan tamir ve bakımlardan başka servisimizde de birçok hizmet verilir. Uzun yıllardan beri bu sektörde çalışmalarını sürdüren firmamız kaliteli personel ve güler yüzlü hizmetleriyle sizlerin yanındadır.

Teknik servis elemanlarımız işinde uzman ve ehil kişilerden oluşur. Sizin için önemli olan cihazlarınızın profesyonel ellerde olduğunu bilmelisiniz. Vestel markasına ait olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, derin dondurucu, televizyon, klima gibi cihazlarınız için her türlü bakım ve onarım hizmetleri tarafımızca yapılmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler hemen kayıt oluşturarak randevu talebinde bulunabilir.

Afyon Vestel Servisi

Afyon Vestel Servisi

Vestel Servisi Afyon

Afyon Vestel servisi olarak ilimizdeki tüm mahalle ve semtlere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak hizmet vermekteyiz. Çevre ilçeler ve yakın kasabalar da servis hizmetlerimizden faydalanabilir. Uzun yıllardan beri kullanılan elektrikli eşyalar zaman içinde bazı sıkıntılarla karşılaşabilir. Bu oldukça normal bir durumdur. Arızalı olan cihazlarınızda doğru arıza tespiti konusu oldukça önemlidir. Arıza tespitinden sonra parça değişimi yapılması gerekiyorsa servisimiz Vestel markasına ait orijinal yedek parça garantisini size sunacaktır. Yaklaşık maliyet ortaya çıkınca sizin kararınıza göre onarım ve tamirat işlerine başlıyoruz.

Ev, ofis, iş yeri ve dükkanlarınızda kullandığınız beyaz eşyalar haricinde klima montajı ve bakımı da servisimiz tarafından yapılır. Klimanızın doğru yere kurulması, dış ünitesinin yerleşimi, gaz verilmesi hizmetlerinden sonra cihazınızı performanslı bir şekilde kullanacaksınız. Yıllık bakımlarını servisimiz tarafından yaptırırsanız klimanızın ömrünü uzatmış olursunuz.

Afyon Vestel Servisi İletişim

Vestel servisimizi arayarak ihtiyacınız olan hizmetle ilgili randevu oluşturabilirsiniz. Zamanında size ulaşan teknik ekibimiz cihaz sorunlarınıza kesin çözüm önerileri ile yaklaşım gösterecektir. Geçici çözümler tekrar aynı arızanın ortaya çıkmasına neden olur. O yüzden arızalı olan tüm cihazlarınız için profesyonel çözümler sunmaktayız.

Afyon Vestel servisi tüm Vestel ürünlerinizin performanslı çalışması için deneyimli ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hedef Teknik Soğutma, Afyon bölgesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Bizimle hemen iletişime geçmek isteyenler 0 (553) 320 30 09 telefon numaramızı arayarak kayıt oluşturabilir.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir