MAKALE

Afyon Arçelik Servisi

Afyon Arçelik Servisi

Afyon Arçelik Servisi

Afyon Arçelik servisi olarak Afyon ilimizin içinde ve çevre ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Arçelik markasına ait beyaz eşyalarınız, televizyonunuz ya da klimanız arıza yaptığınızda bizlere ulaşarak servis desteği alabilirsiniz. Bünyemizde çalışan personellerimiz alanında uzman ve ehil kişilerden oluşur. Karşılaşılan sorunlara çözüm odaklı yaklaşım gösterir. Geçici çözümler arızanın giderilmesi için yeterli olmayacaktır. Onun için de en doğru ve kalıcı çözümlerle arızalı eşyalara yaklaşım gösteriyoruz.

Karşılaşılan arızalarda parça değişimi gerekli ise firmamız sizlere orijinal yedek parça desteği sunmaktadır. Arçelik markasına ait olan orijinal yedek parçaların kullanımıyla garantili bir hizmet sizlere sunulur. Parça garantisi içinde olan cihazlar yine aynı arızayı yaparsa firmamız sizlerden ek ücret talep etmeden sorunu giderecektir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Afyon Arçelik Servisi

Afyon Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Afyon

Afyon Arçelik servisi yeni alınan cihazlarınızın kurulumları dahil olmak üzere bakım, onarım, tamir ve yedek parça konusunda sizlere hizmet sunmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre ürünler, derin dondurucu gibi cihazlar hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasında bulunur. Onların arıza yapması ya da performanslı çalışmaması hayat kalitenizi düşürür. Yeni cihaz almak oldukça maliyetli olduğu için uygun fiyatlı tamir hizmetlerinden faydalanarak cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Firmamız iklimlendirme cihazı olan klimalar konusunda da servis hizmeti sunar. Arçelik markasına ait olan her kapasitedeki klimalarınızın montaj ve bakımları tarafımızca yapılır. Klimalar oldukça hassas cihazlardır. Doğru montajları yapılmadığı taktirde istenilen verim alınmaz. Yıllık bakımlarla da klimanızın ömrünü uzatırsınız. Klima arızalarının tespit edilmesi ve giderilmesi konularında personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Afyon Arçelik Servisi İletişim

Arçelik markasına ait olan tüm cihazlarınız yerinde tamir edilir. Gerekli bakımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Hızlı ve güvenilir bir hizmet almak için bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Randevularına sadık kalarak çalışmalarını sürdüren firmamız garantili hizmetleriyle tanınır. Sizler de cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve verimli olarak onları kullanmak için bizden yardım alabilirsiniz.

Afyon Arçelik servisi iletişim numaralarını arayan kişiler arızalı olan cihazları için en iyi hizmeti alacaktır. Hedef Teknik Soğutma ekibi olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizlere 0 (553) 320 30 09 telefon numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir