MAKALE

Afyon Klima Servisi

Afyon Klima Servisi

Afyon Klima Servisi

Afyon klima servisi olarak farklı markalardaki klimalarınızın kurulum ve montajlarını yapıyoruz. Bundan başka klima bakımı ve arıza giderilmesi konusunda uzmanız. İklimlendirme cihazlarında yeterli teknik bilgi ve beceriye sahip olan ekibimiz klimalarınızla ilgili istediğiniz hizmeti size sunacaktır. Yaz ve kış aylarında sıklıkla kullanılan klimalar oldukça önemli cihazlar arasında bulunur. Öncelikle doğru ve kurallara uygun bir şekilde montaj yapılması gerekir. Personellerimiz bu konuda size hizmet verecektir.

Zaman içinde ortaya çıkacak bazı sorunlar klimanızdan istediğiniz verimi almanızı engeller. Bu durumda bakım hizmetlerinden faydalanmanız gerekir. Klima bakımlarında iç ve dış ünite kontrol edilir, filtre değişikliği yapılır, boruların durumuna bakılır, gaz verilerek cihazın performanslı çalışması sağlanır. Bakımlarda ortaya çıkan arızalar parça değişimiyle giderilecektir.

Klima Servisi Afyon

Afyon klima servisi olarak klimalarınızla ilgili tüm sorunları yakından inceliyor ve giderilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Klimalarda hangi sorunları gördüğünüzde destek almalısınız? Klimanın derecesini yükselttiğiniz halde hava üflememesi ya da az üflemesi, fanının çalışmaması, istenilen derecede serinlik ya da sıcaklık vermemesi karşılaşacağınız sorunların başında gelmektedir. Klima borularında sızıntı olması, dış üniteden su gelmesi, klima çalıştığında koku ortaya çıkması diğer sorunlar arasındadır.

Sorunu tespit ettikten sonra uygulayacağımız tamir yöntemleri oldukça etkili olacaktır. Çünkü bazen yapılan filtre değişikliği ve temizlik işlemleri ile de sorunun geçtiği görülür bazen de parça değişimleri şart olabilir. Durumu size bildiren ekibimiz, parça ve işçilik ücretini size sunarak talebiniz doğrultusunda tamiri yapacaktır.

Afyon Klima Servisi

Afyon Klima Servisi

Afyon Klima Servisi İletişim

Servisimizin iletişim numarasını arayarak klima montajı, bakımı ve tamiri konusunda hizmet alabilirsiniz. Servis dışında klima montaj ve bakımlarını yaptırmamalısınız. Bu konuda bilgisi olmayan kişilerin vereceği hizmetler klimaların arızalanmasına ve performanslı çalışmamasına neden olur. İşinde uzman ve deneyimli olan ekibimiz kaliteli bir hizmeti size sunacaktır. Böylece verimli çalışan, ömrü uzun olan klimalara sahip olabilirsiniz.

Afyon klima servisi cihazınızı kurarak ilk kez çalıştırması yapar ve yanınızdan ayrılır. Hedef Teknik Soğutma olarak hem beyaz eşyalarınızda hem de klimalarınızda servis hizmeti sunuyoruz. İşinin ehli personellerimizden hizmet alabilmek için 0 (553) 320 30 09 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir